Connect with us

Cultura

Filmele care vor rula la Happy Cinema în perioada 23-29 iulie

Published

on

ABOMINABLE (DUB) 3D, 3D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC 3D 97′ AG

  • Luni 17:20, Marti 17:20, Joi 17:00

BLACK WIDOW, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, SF 3D 130′ AP12

  • Vineri 19:00, 22:10, Sâmbata 19:00, 22:10, Duminica 19:00, 22:00, Luni 19:00, 22:10, Marti 19:00, 22:10, Miercuri 16:40, 21:20, Joi 16:30, 21:20

COMING 2 AMERICA, 2D, COMEDIE 2D 100′

  • Vineri 17:00, Sâmbata 17:00, Duminica 17:00, Luni 17:00, Marti 17:00, Miercuri 17:20, Joi 17:30

ESCAPE ROOM: TOURNAMENT OF CHAMPIONS, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, HORROR, MISTER, SF, THRILLER 2D 90′ N15

  • Vineri 13:30, 22:10, Sâmbata 13:30, 22:10, Duminica 13:30, 22:10, Luni 22:10, Marti 22:10, Miercuri 13:30, 22:10, Joi 22:10

FAST & FURIOUS 9, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, CRIMA, THRILLER 3D 135′ AP12

  • Vineri 16:40, 22:00, Sâmbata 16:40, 22:00, Duminica 16:30, 21:50, Luni 22:00, Marti 22:00, Miercuri 21:40, Joi 22:00

FRIENDSGIVING, 2D, COMEDIE, DRAMA 2D 90′ AP12

  • Vineri 12:20, 15:30, 19:10, Sâmbata 12:30, 15:30, 19:10, Duminica 12:30, 15:30, 19:10. Luni 12:20, 19:10, Marti 12:20, 19:10, Miercuri 12:50, 15:30, 19:30, Joi 12:20, 19:50

GODZILLA VS. KONG, 2D, ACTIUNE, DRAMA, SF, THRILLER 2D 110′ AP12

  • Luni 19:50, Marti 19:50

GUNPOWDER MILKSHAKE, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, THRILLER 2D 110′ N15

  • Vineri 14:10, 17:30, Sâmbata 14:00, 17:30, Duminica 14:00, 17:30, Luni 15:20, Marti 15:20, Miercuri 14:20, 17:30, Joi 17:10

JUNGLE CRUISE, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC 3D 130′ AP12

  • Joi 19:30

LUCA, 3D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE 3D 90′ AG

  • Vineri 12:30, 15:10, Sâmbata 10:40, 12:20, 15:10, Duminica 10:30, 12:20, 15:00,Luni 13:30, 15:10, Marti 13:30, 15:10, Miercuri 12:10, 14:30, Joi 12:00, 14:50

OLD, 2D, DRAMA, MISTER, THRILLER 2D 110′ N15

  • Vineri 19:50, 21:10, Sâmbata 19:50, 21:20, Duminica 19:50, 21:20, Luni 21:10, Marti 21:10, Miercuri 19:50, 21:30, Joi 21:50

PATRULA CAȚELUȘILOR (DUB), 2D, ANIMATIE 2D 65′ AG

  • Luni 15:40, Marti 15:40, Joi 13:10

RAYA AND THE LAST DRAGON, 3D, ACTIUNE, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC 3D 110′ AG

  • Sâmbata 11:00, Duminica 11:00

SNAKE EYES: G.I. JOE ORIGINS, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, SF, THRILLER 2D 120′ AP12

  • Vineri 17:10, 19:40, Sâmbata 17:10, 19:40, Duminica 17:00, 19:30, Luni 17:10, 19:40, Marti 17:10, 19:40, Miercuri 16:30, 18:50, Joi 16:30, 19:20

SONIC THE HEDGEHOG (DUB)2D, 2D, ACTIUNE, ANIMATIE, AVENTURI, FANTASTIC, SF 2D 90′ AG

  • Luni 17:50, Marti 17:50, Joi 15:10

SPACE JAM: A NEW LEGACY, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE 2D 120′ AG

  • Vineri 12:40, 14:20, Sâmbata 10:00, 12:40, 14:30, Duminica 10:00, 12:30, 14:30, Luni 12:40, 14:30, Marti 12:40, 14:30, Miercuri 12:00, 14:50, Joi 12:40, 14:00, 14:30

SPIRIT UNTAMED, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE, WESTERN 2D 90′ AG

  • Luni 13:10, Marti 13:10

SPUTNIK, 2D, DRAMA, HORROR, SF, THRILLER 2D 110′ N15

  • Miercuri 19:00, Joi 19:00

THE CROODS: A NEW AGE, 3D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC 3D 95′ AG

  • Vineri 12:00, 14:30, Sâmbata 10:10, 11:30, 14:30, Duminica 10:10, 11:30, 14:20, Luni 12:00, 14:10, Marti 12:00, 14:10, Miercuri 12:00, 14:10, Joi 12:10, 14:20

WRATH OF MAN, 2D, ACTIUNE, CRIMA, THRILLER 2D 120′ N15

  • Vineri 16:30, 19:30, 21:40, Sâmbata 16:30, 19:30, 21:40, Duminica 16:20, 19:20, 21:40, Luni 16:30, 19:30, 21:40, Marti 16:30, 19:30, 21:40, Miercuri 16:20, 19:20, 21:50, Joi 19:10, 21:40
Distribuie pe:
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad