Connect with us

Cultura

Filmele care rulează la Happy Cinema în perioada 16-22 iulie

Published

on

BIGFOOT FAMILY, 3D, ANIMATIE, FAMILIE 3D 89′ AG

  • Luni 14:00
  • Marti 14:00

BLACK WIDOW, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, SF 3D 130′ AP12

  • Vineri 19:10, 22:00
  • Sâmbata 19:10, 22:00
  • Duminica 18:40, 21:50
  • Luni 18:30, 21:40
  • Marti 18:30, 21:40
  • Miercuri 21:00
  • Joi 21:00

CRUELLA, 2D, ACTIUNE, COMEDIE, CRIMA 2D 130′ AP12

  • Vineri 17:20
  • Sâmbata 17:20
  • Duminica 17:00

ESCAPE ROOM: TOURNAMENT OF CHAMPIONS, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, HORROR, MISTER, SF, THRILLER 2D 90′ N15

  • Vineri 13:20, 15:20, 20:10
  • Sâmbata 13:10, 17:30, 20:00
  • Duminica 12:40, 17:30, 19:40
  • Luni 13:00, 17:30, 19:50
  • Marti 13:00, 17:30, 19:50
  • Miercuri 13:30, 17:30, 21:50
  • Joi 13:30, 17:30, 21:50

FAST & FURIOUS 9, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, CRIMA, THRILLER 3D 135′ AP12

  • Vineri 16:50, 22:10
  • Sâmbata 16:50, 22:10
  • Duminica 16:30, 21:30
  • Luni 16:30, 21:20
  • Marti 16:30, 21:20
  • Miercuri 21:30
  • Joi 21:30

FRIENDSGIVING, 2D, COMEDIE, DRAMA 2D 90′ AP12

  • Vineri 20:00
  • Sâmbata 15:20
  • Duminica 14:40
  • Luni 15:20
  • Marti 15:20
  • Miercuri 15:30
  • Joi 15:30

GUNPOWDER MILKSHAKE, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, THRILLER 2D 110′ N15

  • Vineri 19:40
  • Sâmbata 19:40
  • Duminica 19:20
  • Luni 19:20
  • Marti 19:20
  • Miercuri 16:40
  • Joi 16:40

LUCA, 3D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE 3D 90′ AG

  • Vineri 14:50
  • Sâmbata 10:40, 12:40
  • Duminica 10:20, 12:20
  • Luni 14:30
  • Marti 14:30
  • Miercuri 12:30, 14:30, 17:00
  • Joi 12:30, 14:30, 16:50

OLD, 2D, DRAMA, MISTER, THRILLER 2D 110′ N15

  • Miercuri 19:30
  • Joi 19:30

RAYA AND THE LAST DRAGON, 3D, ACTIUNE, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC 3D 110′ AG

  • Vineri 14:00
  • Sâmbata 11:30, 14:00
  • Duminica 11:30, 13:50

ȘI ATUNCI, CE E LIBERTATEA?, 2D, DRAMA 2D 135′ AP12

  • Vineri 17:10
  • Sâmbata 19:30
  • Duminica 19:30
  • Luni 17:00
  • Marti 17:00
  • Miercuri 19:10

SNAKE EYES: G.I. JOE ORIGINS, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, SF, THRILLER 2D 120′ N15

  • Miercuri 18:30
  • Joi 18:30

SPACE JAM: A NEW LEGACY, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE 2D 120′ AG

  • Vineri 12:10, 14:40, 16:30
  • Sâmbata 10:00, 12:30, 15:00, 16:30
  • Duminica 10:00, 12:30, 15:00, 16:10
  • Luni 12:00, 14:30, 16:00
  • Marti 12:00, 14:30, 16:00
  • Miercuri 13:10, 14:10, 16:00
  • Joi 13:10, 14:10, 16:00

SPIRAL: FROM THE BOOK OF SAW, 2D, CRIMA, HORROR, MISTER, THRILLER 2D 90′ IM18

  • Vineri 22:10
  • Sâmbata 22:20
  • Duminica 22:20
  • Luni 21:50
  • Marti 21:50
  • Miercuri 22:00
  • Joi 22:00

SPIRIT UNTAMED, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE, WESTERN 2D 90′ AG

  • Vineri 12:40
  • Sâmbata 11:00
  • Duminica 10:40
  • Luni 12:30
  • Marti 12:30
  • Miercuri 12:10
  • Joi 12:10

SPUTNIK, 2D, DRAMA, HORROR, SF, THRILLER 2D 110′ N15

  • Joi 19:00

THE CROODS: A NEW AGE, 3D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC 3D 95′ AG

  • Sâmbata 14:40
  • Duminica 14:20

THE ICE ROAD, 2D, THRILLER 2D 100′ AP12

  • Vineri 22:00
  • Sâmbata 22:00
  • Duminica 21:40
  • Luni 22:00
  • Marti 22:00

THE UNHOLY, 2D, DRAMA, HORROR, MISTER 2D 100′ AP12

  • Luni 19:40
  • Marti 19:40

WRATH OF MAN, 2D, ACTIUNE, CRIMA, THRILLER 2D 120′ N15

  • Miercuri 19:00
  • Joi 19:00
Distribuie pe:
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad