Connect with us

Cultura

Programul filmelor care vor rula în perioada 9-15 iulie la Happy Cinema Botoșani

Published

on

ABIFF: PARTEA 1, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE 2D 85′ AG / Sâmbata 10:00

ABIFF: PARTEA 2, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE 2D 77′ AP12 / Duminica 10:00

ABIFF: PARTEA 3, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE 2D 80′ AG / Sâmbata 12:00

ABIFF: PARTEA 4, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE 2D 83′ AP12 / Duminica 11:50

BIGFOOT FAMILY, 3D, ANIMATIE, FAMILIE 3D 89′ AG / Vineri 12:40, 14:40, Sâmbata 12:30, Duminica 12:10, Luni 13:40, Marti 13:40, Miercuri 13:40, Joi 13:40

BLACK WIDOW, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, SF 3D 130′ AP12 / Vineri 16:30, 19:20, 22:00, Sâmbata 16:30, 19:20, 22:00, Duminica 16:20, 19:00, 21:50, Luni 18:30, 21:30, Marti 18:30, 21:30, Miercuri 18:30, 21:30, Joi 18:30, 21:30

CRUELLA, 2D, ACTIUNE, COMEDIE, CRIMA 2D 130′ AP12 / Vineri 17:40, Sâmbata 17:40, Duminica 17:20, Luni 17:00, Marti 17:00, Miercuri 17:00, Joi 17:00

FAST & FURIOUS 9, 3D, ACTIUNE, AVENTURI, CRIMA, THRILLER 3D 135′ AP12 / Vineri 19:10, 22:10, Sâmbata 19:10, 22:10, Duminica 18:40, 21:30, Luni 16:10, 21:10, Marti 16:10, 21:10, Miercuri 16:10, 21:10. Joi 16:10, 21:10

FRIENDSGIVING, 2D, COMEDIE, DRAMA 2D 90′ AP12 / Vineri 15:40, 20:20, Sâmbata 15:40, 20:20, Duminica 15:20, 20:00, Luni 14:30, 19:40, Marti 14:30, 19:40, Miercuri 14:30, 19:40, Joi 14:30, 19:40

GUNPOWDER MILKSHAKE, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, THRILLER 2D 110′ AP12 / Miercuri 19:00, Joi 19:00

LUCA, 3D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE 3D 90′ AG / Sâmbata 11:00, 15:20, Duminica 11:00, 15:10, Luni 15:20, Marti 15:20, Miercuri 14:00, 15:20, Joi 14:00, 15:20,

PETER RABBIT: THE RUNAWAY, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC 2D 90′ AG / Luni 14:00, Marti 14:00

RAYA AND THE LAST DRAGON, 3D, ACTIUNE, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE, FANTASTIC 3D 110′ AG / Sâmbata 10:30, 14:00, Duminica 10:30, 13:50

SPACE JAM: A NEW LEGACY, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, COMEDIE, FAMILIE 2D 120′ AG / Miercuri 16:00, Joi 16:00

SPIRAL: FROM THE BOOK OF SAW, 2D, CRIMA, HORROR, MISTER, THRILLER 2D 90′ IM18 / Vineri 17:20, 22:00, Sâmbata 17:20, 22:00, Duminica 17:10, 21:40, Luni 22:00, Marti 22:00, Miercuri 22:00, Joi 22:00

SPIRIT UNTAMED, 2D, ANIMATIE, AVENTURI, FAMILIE, WESTERN 2D 90′ AG / Vineri 12:30, 13:10, 14:30, Sâmbata 10:10, 14:30, Duminica 10:10, 14:20, Luni 13:20, Marti 13:20, Miercuri 13:20, Joi 13:20

THE CONJURING: THE DEVIL MADE ME DO IT, 2D, HORROR, MISTER, THRILLER 2D 105′ N15 / Luni 19:10, Marti 19:10

THE ICE ROAD, 2D, THRILLER 2D 100′ AP12 / Vineri 15:10, 22:20, Sâmbata 13:10, 22:20, Duminica 13:00, 22:00, Luni 17:20, 21:40, Marti 17:20, 21:40, Miercuri 17:20, 21:40, Joi 17:20, 21:40

WAY DOWN, 2D, ACTIUNE, AVENTURI, FANTASTIC, THRILLER 2D 120′ AP12 / Vineri 13:00, 16:40, 19:30, Sâmbata 12:50, 16:40, 19:30, Duminica 12:50, 16:10, 19:10, Luni 15:50, 19:30, Marti 15:50, 19:30, Miercuri 19:30, Joi 19:30

Distribuie pe:
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad