Connect with us

Politica

OVI: „Încurajez botoșănenii să continue alături de Cătălin Flutur!”

Published

on

Unul dintre cei mai cunoscuți artiști născuți în Botoșani îl susține pe Cătălin Flutur pentru un nou mandat la Primăria municipiului Botoșani. Ovidiu Cernăuțeanu a transmis un mesaj prin care și-a anunțat susținerea pentru Cătălin Flutur.

“Sunt artistul OVI, dar mai mult decât atât, sunt concitadin cu voi, născut și crescut în orașul nostru drag, Botoșani! Și doresc la fel ca și voi, ca acest oraș să cunoască o continuă dezvoltare pe toate planurile. Sunt multe de făcut încă, dar sunt absolut convins ca omul potrivit pentru a duce mai departe proiectele importante pentru Botoșani, este actualul primar Cătălin Flutur. Și spun asta pentru că l-am cunoscut personal în ultimii ani, descoperind un om educat, cu simțul umorului, tenace și o mentalitate cu adevărat vestică, europeană! După ce am locuit peste 20 de ani în Norvegia, am fost plăcut surprins să vad că există și oameni capabili, cu discurs și inteligență la primăria orașului nostru! Lăsând deoparte preferințele politice ale fiecăruia dintre noi, încurajez botoșănenii așa voi face și eu, să continue alături de Cătălin Flutur! Botoșaniul merită să fie condus doar de oameni cu har, cărora le pasă de comunitatea din care trăiesc și cu spirit european! Eu votez Cătălin Flutur!”, este mesajul transmis de OVI.

Distribuie pe:
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad