Connect with us

Administratie

Viceprimarul Cosmin Andrei îi felicită pe jucătorii și oficialii FC Botoșani: „Merită un stadion pe măsură și mă voi lupta pentru asta”

Published

on

Viceprimarul Cosmin Andrei a transmis un mesaj jucătorilor, antrenorilor și conducătorilor FC Botoșani pentru performanța din acest sezon. El a anunțat că va continua demersurile pentru construirea unui nou stadion în municipiu.

„Echipa noastră de suflet, FC Botoșani, termină cu succes campionatul de fotbal și se califică pentru a doua oară în istoria clubului în preliminariile UEFA Europa League! A fost primul sezon în care echipa noastră a reușit și calificarea în play-off-ul Ligii 1! Ne bucurăm alături de jucătorii noștri și sperăm să putem fi alături de ei, pe stadion, cât mai curând posibil. Mult succes!
P. S. : Această echipă, cât și suporterii ei, merită un stadion pe măsură și mă voi lupta pentru asta!”, este mesajul postat de viceprimarul Cosmin Andrei.

Distribuie pe:
banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad