Connect with us

Administratie

Viceprimarul Cosmin Andrei îi felicită pe jucătorii și oficialii FC Botoșani: „Merită un stadion pe măsură și mă voi lupta pentru asta”

Published

on

Viceprimarul Cosmin Andrei a transmis un mesaj jucătorilor, antrenorilor și conducătorilor FC Botoșani pentru performanța din acest sezon. El a anunțat că va continua demersurile pentru construirea unui nou stadion în municipiu.

„Echipa noastră de suflet, FC Botoșani, termină cu succes campionatul de fotbal și se califică pentru a doua oară în istoria clubului în preliminariile UEFA Europa League! A fost primul sezon în care echipa noastră a reușit și calificarea în play-off-ul Ligii 1! Ne bucurăm alături de jucătorii noștri și sperăm să putem fi alături de ei, pe stadion, cât mai curând posibil. Mult succes!
P. S. : Această echipă, cât și suporterii ei, merită un stadion pe măsură și mă voi lupta pentru asta!”, este mesajul postat de viceprimarul Cosmin Andrei.

Distribuie pe:
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad
banner ad

banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad

© 2020 Botosani Online. Toate drepturile rezervate. ( VILHEM )