FAZĂ AMUZANTĂ la meciul Chiajna – FC Botoşani. Un jucător și-a pierdut tricoul și nu putea intra pe teren: ”Am căutat 5 minute”

Momente amuzante în timpul meciului Chiajna – FC Botoşani, scor 2-2. În repriza a doua, rezerva Cristi Albu a fost anunţat că urmează să intre pe teren. Fundaşul de 25 de ani a făcut încălzirea şi, în minutul 74, a venit la margine pentru a fi trimis pe teren. Însă şi-a dat seama că pe bancă nu şi-a adus tricoul. Albu a rămas momente bune în bustul gol şi schimbarea a fost amânată până în momentul în care tricoul i-a fost adus de la vestiare.

”Nu pot să înţeleg lucrul acesta. Am vrut să fac o schimbare şi a durat cinci minute, am luat gol în perioada aia. Nu pot să înţeleg, am căutat peste tot tricoul”, a declarat Adrian Falub pentru Telekom Sport.