Connect with us

Sport

PROGRAMUL etapelor VII, VIII, IX şi X în Liga I. VEZI când va juca FC Botoşani

Published

on

fc botosani - asa tg. mures (2)

ETAPA a 7-a

Vineri, 9 septembrie

Ora 20.30 Gaz Metan Mediaș – Pandurii Târgu Jiu  LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT

Sâmbătă, 10 septembrie

Ora 17.30 FC Voluntari – Poli Timișoara  LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT

Ora 20.30 CFR Cluj – CSU Craiova  LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT

Duminică, 11 septembrie

Ora 18.00 CSM Poli Iași – FC Botoșani  LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT 

Ora 20.30 FC Steaua – Astra Giurgiu  LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT

Luni, 12 septembrie

Ora 18.00 FC Viitorul – Concordia Chiajna  LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT

Ora 20.30 ASA Târgu Mureș – FC Dinamo  LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT

ETAPA a 8-a

Vineri, 16 septembrie

18.00 FC BOTOȘANI – FC VIITORUL ( LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

20.30 PANDURII TG JIU – ASA TG MUREȘ (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Sâmbătă, 17 septembrie

18.00 CFR CLUJ – FC VOLUNTARI ( LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

20.30 DINAMO BUCUREȘTI -CSM POLI IAȘI ( LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Duminică, 18 septembrie

18.00 CS U CRAIOVA – CONCORDIA CHIAJNA (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

20.30 POLI TIMIȘOARA – FC STEAUA BUCUREȘTI (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Luni, 19 septembrie

20.30 ASTRA GIURGIU – GAZ METAN MEDIAȘ (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

ETAPA a 9-a

Marți, 20 septembrie

18.00 CSM POLI IAȘI – PANDURII TG JIU (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

20.30 FC VIITORUL – DINAMO BUCUREȘTI (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Miercuri, 21 septembrie

18.00 CONCORDIA CHIAJNA – FC BOTOȘANI (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

20.30 FC VOLUNTARI – CS U CRAIOVA (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Joi, 22 septembrie

16.00 GAZ METAN MEDIAȘ – POLI TIMIȘOARA (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

18.30 ASA TG MUREȘ – ASTRA GIURGIU (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

21.00 FC STEAUA – CFR CLUJ (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

ETAPA a 10-a

Vineri, 23 septembrie

20.30 PANDURII TG JIU – FC VIITORUL (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Sâmbătă, 24 septembrie

18.00 CS U CRAIOVA – FC BOTOȘANI (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

20.30 DINAMO BUCUREȘTI – CONCORDIA CHIAJNA (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Duminică, 25 septembrie

18.00 ASTRA GIURGIU – CSMS IAȘI (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

20.30 FC VOLUNTARI – FC STEAUA BUCUREȘTI (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Luni, 26 septembrie

18.00 POLI TIMIȘOARA – ASA TG MUREȘ (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

20.30 CFR CLUJ – GAZ METAN MEDIAȘ (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Distribuie pe:
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad