Connect with us

Sport

FC Botoşani – Steaua 0-2. L. Reghecampf: “Am câştigat trei puncte. Acesta a fost obiectivul în seara asta”

Published

on

reghecampf

Laurenţiu Reghecamp, antrenorul principal al formaţiei Steaua, s-a declarat mulţumit de victoria obţinută în această seară şi deja se gândeşte la meciul de marţi cu Manchester City, din play-off-ul Champions League.

“Un meci foarte bun pentru echipa noastră. Am câştigat trei puncte. Acesta a fost obiectivul în seara asta, să ajungem cât mai repede în fruntea clasamentului. Este foarte important să câştigăm campionatul. Cei trei care au intrat după pauză au schimbat faţa echipei noastre. Marţi va fi cu totul alt meci. Nu cred că City îşi poate face o imagine după meciul din această seară”, a declarat Laurenţiu Reghecampf.

Distribuie pe:
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad