Connect with us
banner ad

Sport

PROGRAMUL meciurilor din etapele 4, 5, 6 şi 7 din PLAY-OFF-ul şi PLAY-OUT-ul Ligii I. FC Botoşani va juca cu CSU Craiova, ACS Poli Timişoara, CSMS Iaşi şi CFR Cluj

În etapa a IV-a, FC Botoşani va întâlni în deplasare pe CSU Craiova, meci programat să se dispute joi 31 martie, de la ora 16.00. În etapele a V-a şi a VI-a, formaţia botoşăneană va juca pe teren propriu cu ACS Poli Timişoara şi CSMS Iaşi iar în etapa a VII-a se va deplasa la Cluj pentru partida cu CFR.

Distribuie pe:

Published

on

FC-Botosani-Chiajna-12

În etapa a IV-a, FC Botoşani va întâlni în deplasare pe CSU Craiova, meci programat să se dispute joi 31 martie, de la ora 16.00. În etapele a V-a şi a VI-a, formaţia botoşăneană va juca pe teren propriu cu ACS Poli Timişoara şi CSMS Iaşi iar în etapa a VII-a se va deplasa la Cluj pentru partida cu CFR.

ETAPA a 4-a

Marți, 29 martie

Ora 20.30 Poli Timișoara – Petrolul Ploiești PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Miercuri, 30 martie

Ora 16.00 FC Voluntari – CFR PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 18.30 Concordia Chiajna – CSMS IAȘI PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 21.00 Pandurii Tg. Jiu – FC Steaua PLAY-OFF (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Joi, 31 martie

Ora 16.00 CSU Craiova – FC Botoșani PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 ASA Tg. Mureș – FC Viitorul PLAY-OFF (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Vineri, 1 aprilie

Ora 20.30 FC Dinamo – Astra Giurgiu PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

ETAPA a-5-a

Sâmbătă, 2 aprilie

Ora 16.30 Petrolul – FC Voluntari PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 19.00 CFR Cluj – Concordia Chiajna PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Duminică, 3 aprilie

Ora 18.00 CSMS Iași – CSU Craiova PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 FC Steaua – ASA Tg Mureș PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Luni, 4 aprilie

Ora 18.00 FC Botoșani – Poli Timișoara PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 FC Viitorul – FC Dinamo PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Marți, 5 aprilie

Ora 18.30 Astra – Pandurii PLAY-OFF (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

ETAPA a 6-a

Vineri, 8 aprilie

Ora 20.30 Concordia – Petrolul PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Sâmbătă, 9 aprilie

Ora 15.00 CSU Craiova – CFR PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 FC Viitorul – Astra PLAY-OFF (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Duminică, 10 aprilie

Ora 17.30 Poli Timișoara – FC Voluntari PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 FC Steaua – FC Dinamo PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Luni, 11 aprilie

Ora 18.00 FC Botoșani – CSMS Iași PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 Pandurii – ASA PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

ETAPA a 7-a

Vineri, 15 aprilie

Ora 20.30 Petrolul – CSU Craiova PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Sâmbătă, 16 aprilie

Ora 18.00 CFR – FC Botoșani PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 Astra – FC Steaua PLAY-OFF (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Duminică, 17 aprilie

Ora 18.00 FC Voluntari – Concordia PLAY-OUT (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 FC Dinamo – ASA PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Luni, 18 aprilie

Ora 18.00 CSMS Iași – Poli Timișoara PLAY-OUT (LOOK PLUS, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Ora 20.30 FC Viitorul – Pandurii PLAY-OFF (LOOK TV, DIGI SPORT, DOLCE SPORT)

Distribuie pe:
banner ad
banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

© 2020 Botosani Online. Toate drepturile rezervate. ( VILHEM )