Connect with us

Sport

VEZI programul meciurilor de la Campionatul Mondial de fotbal din Brazilia

Published

on

brazilia2014

 

PROGRAMUL MECIURILOR DIN GRUPE

12 iunie, Brazilia – Croatia: 23:00, TVR 1
13 iunie, Mexic – Camerun: 19:00, TVR 1
13 iunie, Spania – Olanda: 22:00, TVR 1
14 iunie, Chile – Australia, 01:00, TVR 1
14 iunie, Columbia – Grecia, 19:00, TVR 1
14 iunie, Uruguay – Costa Rica, 22:00, TVR 1
15 iunie, Argentina – Bosnia, 01:00, TVR 1
15 iunie, Anglia – Italia, 01:00, TVR 1
15 iunie, Cote d’Ivoire – Japonia, 04:00, TVR 1
15 iunie, Elveţia – Ecuador, 19:00, TVR 1
15 iunie, Franţa – Honduras, 22:00, TVR 1
16 iunie, Ghana – SUA, 01:00, TVR 1
16 iunie, Germania – Portugalia, 19:00, TVR 1
16 iunie, Iran – Nigeria, 22:00, TVR 1
17 iunie, Rusia – Coreea de Sud, 01:00, TVR 1
17 iunie, Belgia – Algeria, 19:00, TVR 1
17 iunie, Brazilia – Mexic: 22:00, TVR 1
18 iunie, Australia – Olanda, 19:00, TVR 1
18 iunie, Spania – Chile, 22:00, TVR 1
19 iunie, Japonia – Grecia, 01:00, TVR 1
19 iunie, Camerun – Croaţia: 01:00, TVR 1
19 iunie, Columbia – Cote d’Ivoire, 19:00, TVR 1
19 iunie, Uruguay – Anglia, 22:00, TVR 1
20 iunie, Honduras – Ecuador, 01:00, TVR 1
20 iunie, Italia – Costa Rica, 19:00, TVR 1
20 iunie, Elveţia – Franţa, 22:00, TVR 1
21 iunie, Nigeria – Bosnia, 01:00, TVR 1
21 iunie, Argentina – Iran, 19:00, TVR 1
21 iunie, Germania – Ghana, 22:00, TVR 1
22 iunie, SUA – Portugalia, 01:00, TVR 1
22 iunie, Belgia – Rusia, 19:00, TVR 1, TVR HD
22 iunie, Coreea de Sud – Algeria, 22:00, TVR 1
23 iunie, Australia – Spania, 19:00, TVR 1
23 iunie, Olanda – Chile, 19:00, TVR 1
23 iunie, Camerun – Brazilia: 23:00, TVR 1
23 iunie, Croaţia – Mexic: 23:00, TVR 2
24 iunie, Costa Rica – Anglia, 19:00, TVR 2
24 iunie, Italia – Uruguay, 19:00, TVR 1
24 iunie, Japonia – Columbia, 23:00, TVR 2
24 iunie, Grecia – Cote d’Ivoire, 23:00, TVR 1
25 iunie, Bosnia – Iran, 19:00, TVR 2
25 iunie, Nigeria – Argentina, 19:00, TVR 1
25 iunie, Honduras – Elveţia, 23:00, TVR 2
25 iunie, Ecuador – Franţa, 23:00, TVR 1
26 iunie, SUA – Germania, 19:00, TVR 2
26 iunie, Portugalia – Ghana, 19:00, TVR 1
26 iunie, Algeria – Rusia, 23:00, TVR 2
26 iunie, Coreea de Sud – Belgia, 23:00, TVR 1

OPTIMI DE FINALĂ

A. 28 iunie, 1A – 2B, 19:00, TVR 1
B. 28 iunie, 1C – 2D, 23:00, TVR 1
C. 29 iunie, 1B – 2A, 19:00, TVR 1
D. 29 iunie, 1D – 2C, 23:00, TVR 1
E. 30 iunie, 1E – 2F, 19:00, TVR 1
F. 30 iunie, 1G – 2H, 23:00, TVR 1
G. 1 iulie, 1F – 2E, 19:00, TVR 1
H. 1 iulie, 1H – 2G, 23:00, TVR 1

SFERTURI DE FINALĂ

A. 4 iulie, Cîştigătoare optime E – Cîştigătoare optime F, 19:00, TVR 1
B. 4 iulie, Cîştigătoare optime A – Cîştigătoare optime B, 23:00, TVR 1
C. 5 iulie, Cîştigătoare optime G – Cîştigătoare optime H, 19:00, TVR 1
D. 5 iulie, Cîştigătoare optime C – Cîştigătoare optime D, 23:00, TVR1

SEMIFINALĂ

A. 8 iulie, Cîştigătoare sfert B – Cîştigătoare sfert A, 23:00, TVR 1
B. 9 iulie, Cîştigătoare sfert D – Cîştigătoare sfert C, 23:00, TVR 1

FINALĂ MICĂ

12 iulie, Învinsă semifinală A – Învinsă semifinală B, 23:00, TVR 1

FINALĂ

13 iulie, Cîştigătoare semifinală A – Cîştigătoare semifinală B, 22:00, TVR 1

Sursa: GSP

Distribuie pe:
banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad
banner ad
banner ad

banner ad

banner ad

banner ad

banner ad
banner ad
banner ad